BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Ali - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1
1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Refsum Hastalığı (Lipid metabolizmasına bağlı Fitanik asit depo hastalığı) tanısıyla misafir olan 16 yaşındaki Mehmet Ali ile tanıştık. Odaya girdiğimizde onunla vakit geçirmek, sohbet etmek için geldiğimizi söylediğimizde çok sevindi ve kabul etti. Tam bir vatan aşığı olan Mehmet Ali’nin aynı zamanda büyüyünce asker ya da polis olmak istediğini öğrendik. Onunla birlikte arabalarıyla oynadık, çok güzel sohbet ettik. Mehmet Ali çok sıcakkanlı ve güleryüzlü bir çocuk. Onunla vakit geçirmek bizim için de çok güzeldi. Ayrılmadan önce en büyük hayalinin ne olduğunu sorduk. Asker üniforması giymek istediğini söyledi. Siz de Mehmet Ali’nin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün Mehmet Ali ‘nin hediyesini vermek için ziyarete gittik. Asker üniformasını görünce çok sevindi. Mehmet Ali’mize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. ☺️

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: