BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ece - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bir ilkbahar tadında uyandığımız Antalya havasına tatlı miniğimiz Ece ile tanışarak güneşi kalbimizde doğurduk bugün. Hastanemizde ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla yatmakta olan 3 yaşındaki miniğimiz Ece; odaya girdiğimizde başlarda çekinirken daha sonra bizlerle beraber oyun hamurundan şekiller yaptı. Öğlen çayımızı bize elleriyle ikram etti. Oynadığımız öğretici oyunlarla bizi kendisine hayran bıraktı. Daha sonra gözlerindeki yeşil bahçede kaybolurken bize konuşan bir bebek dileği olduğunu söylemesiyle kendimize geldik. Odadan ayrılırken kendimize arkadaş selamı oluşturarak ayrıldık ve bize yeniden gelmemizi istediğini söyledi. Siz de miniğimizin yüzündeki tebessüme ortak olmak ister misiniz? 

Taburcu olan miniğimiz polikliniğe kontrole geldiğinde sıradayken yakalıyoruz onu. Bizi görür görmez heyecanla hediyeyi elimizden kapıp açmaya başladı. Miniğimiz bebeğini görünce heyecandan yerinde duramıyordu. Ona bu sevinci yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: