BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayberk - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1
1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisimizde kalan 8 yaşındaki Ayberk ile tanıştık. Astım (solunum yollarının aşırı duyarlılığı sonucu oluşan nefes darlığı) tanısıyla bir süre hastanede kalan miniğimizin durumu iyiye gidiyormuş. Hayali ise doktor ya da Arka Sokaklardaki gibi polis olmak. Boyama yaparken biraz sohbet ettik. Uzaktan kumandalı helikopteri olduğundan ve bu tarz şeylerden hevesle bahsetti. Bize dileğinin bir drone olduğunu ve kamerasıyla gökyüzünden etrafı izlemek istediğini söyledi. Onun bu dileğini gerçekleştirip mutlu etmek ister misiniz? :)

Ayberk'in hediyesini kargoyla gönderdik, hediyeyi aldığında annesiyle bizi aradı. Annesi Ayberk'i güldürdüğümüz için Ayberk de hediyeyi aldığı için çok mutlu oldu. Annesiyle beraber teşekkürlerini iletiyorlar. Biz de Ayberk'in dileğini gerçekleştirip onun yüzünü gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: