BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisimizde yatan 6 yaşındaki tatlı miniğimiz Ali ile tanıştık. Ali, ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde kalmaktaymış. Miniğimiz odaya girdiğimizde çizgi film izliyordu. İlk önce birlikte Ali'nin çok sevdiği Jenga oyununu oynadık. Sonra legodan helikopter yaptık. Sohbet ederken Ali'nin ileride itfaiyeci olmak istediğini öğrendik. En sevdiği renk de maviymiş. Daha sonra da birlikte oyun hamuru oynadık ve baskılardan hayvan şekilleri yaptık. Ali en sevdiği hayvanın çita olduğunu söyledi. Biz Ali'yi çok sevdik ve tanıştığımıza çok mutlu olduk. Gün sonunda dileğini sorduğumuzda sevimli miniğimiz "akülü polis arabası" istediğini söyledi. Siz de dileğini karşılayıp bizi ve miniğimizi mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün sevimli miniğimiz Ali'nin akülü polis arabasını teslim etmeye gittik. Hastaneye gittiğimizde Ali uyuyordu fakat annesi sonra bize fotoğrafını atıp çok mutlu olduğunu söyledi. Bizim ve miniğimizin yüzünde tebessüm bırakan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: