BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Nefroloji bölümünde yatmakta olan miniğimizle tanıştık. Miniğimizin 8 yaşında olduğunu öğrendiğimizde 8 yaşında bir kız çocuğu neler yapmaktan hoşlanır diye düşündük ve giderken yanımızda boyama kitabı, oyun hamuru, çeşitli kutu oyunları götürdük. Odaya girdiğimiz zaman miniğimizin çekingenliğini kısa bir sürede yendik ve ona "Biz seninle oynamak için geldik. Bizimle oyun oynamak ister misin?" diye sorduk. O da bize boyama yapmak istediğini söyledi ve hep beraber başladık boyamaya. Belki sıkılmıştır diyerek arada yanımızda getirdiğimiz Jenga oyununu oynayabileceğimizi söylesek de miniğimiz resim yapmaya devam etmek istediğini söyledi. Ve biz de anladık ki miniğimiz resim yapmayı baya bir seviyor.:) Sohbetimiz sırasında en çok hangi hayvanı sevdiğini sorduk ve tüm hayvanları çok sevdiğini öğrendik. Hatta miniğimizin kendi keçisi bile varmış.:)

Ayrılma vaktimiz geldiğinde ona bizden ne dilediğini sorduğumuzda ise önce biraz düşündü biraz da çekindi. Fakat annesinin kulağına eğilip bizlerden büyük, uzun bir oyuncak bebek istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ? 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: