BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1
1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin onkoloji servisine gittik ve bir miniğimizle tanıştık . Kendisi 12 yaşında ve hastanemizde yuvarlak hücreli sarkom(bir çeşit yumuşak doku kanseri) tanısıyla yatıyor . Yanımıza jenga ve kızma birader oyunları almıştık, miniğimizin kızma biraderi sevdiğini öğrendik . İlk başta biraz çekindi fakat sonrasında miniğimizi konuşturabildik. :) Çizgi film izlemeyi çok sevdiğini öğrendik . Bizim bile hala çizgi film izlediğimizi duyuncaysa oldukça şaşırdı . Yanından ayrılırken ertesi gün kızma biraderle tekrar gelmemizi istedi,tabii ki onu kırmayacağız. :) Miniğimiz gitar çalmayı bilmiyormuş fakat öğrenmeyi çok istiyor . Bizden isteğiyse açık kahverengi bir gitar. Miniğimizin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Miniğimizin gitar dileği bize ulaşır ulaşmaz hastanemize koştuk. Odaya ilk girdiğimizde gitarı görünce dileği bu kadar hızlı geldiği için çok şaşıran miniğimizin mutluluktan gözleri parladı. Bu da bizi çok sevindirdi. Bizlere böyle güzel duygular yaşatan gönüllümüze hem kendi adımıza hem miniğimiz adına çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: