BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün 7 yaşındaki yakışıklı mı yakışıklı bir miniğimizle tanışmak için hastaneye gittik. Miniğimiz 10 gün önce hastanemizde ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısı almış. Miniğimiz bizi görünce çok mutlu oldu ve oyun teklifimizi geri çevirmedi. Hep birlikte Dedektif adındaki kutu oyununu oynamaya karar verdik. Miniğimiz bu oyunu daha önceden oynadığını ve çok sevdiğini söyledi. Oyunun başlarında miniğimize biraz avans verdik ama oyun ilerledikçe anladık ki esas avansa ihtiyacı olan bizlermişiz. Miniğimizin görsel hafızası ve dikkati o kadar kuvvetliydi ki babası ve biz büyük bir şaşkınlıkla onu izledik. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise büyük bir heyecanla babası gibi polis olmak istediğini söyledi. Dileğini sorduğumuzda ilk başlarda olmadığını ifade etti. Biraz daha düşününce aklına gelmiş olmalı ki yüzünde çok güzel kocaman bir tebessüm oluştu. Bizden kırmızı ve turuncu renkte bir akülü motor istedi. Siz de miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip bu mutluluğumuzda bize ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün miniğimizin hediyesini teslim etmek için çıktık yola. Miniğimiz hediyesini gördüğü anda gözleri parladı ve hemen motoruna binerek odanın içinde sürmeye başladı. Bu motoru uzun zamandır istediğini söyleyerek gönüllümüze çok teşekkür etti. Biz de bu mutluluğu bize yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: