BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün 7 yaşında yakışıklı bir minikle tanıştık. Miniğimiz hastanemizde Rabdomyosarkom (Bir çeşit yumuşak doku kanseri) teşhisi ile yatmakta. Elimizde itfaiye seti ve boyama kitaplarıyla gittik. Onun tercihi üzerine itfaiye setiyle oynamaya başladık. Beraber bir apartmanı söndürdük, oradaki insanları kurtardık. Daha sonra ağaçta tek başına kalmış küçük bir kediyi kurtardık. Büyüyünce ne olmak istersin diye sorduğumuzda itfaiyeci olmak istediğini söyledi. Dileğini sorduğumuzda ise mavi veya siyah renkli bir akülü araba rica etti. Siz de bu yakışıklı miniğimizin dileğini yerine getirerek onun sevincine ortak olmak ister misiniz?

Gönüllümüzden gelen hediyeyi miniğimize götürdüğümüzde heyecanını gözlerinden anlayabiliyorduk. Gözleri ışıl ışıl olmuştu. Biraz çekingen davrandı ilk başlarda. Ardından arabayı birlikte incelemeye başladık. İnceledikçe ayrı bir gülüyordu miniğimiz, miniğimiz gülümsedikçe birlikte yaşadığımız mutluluk paha biçilemezdi. Gönüllümüze miniğimizin dileğini gerçekleştirdiği için teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: