BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sultan - Adnan Menderes TIP FAKÜLTESİ

Adnan Menderes Logo

Detaylar:

Adnan Menderes Üniversitesi hastanesi Hematoloji servisinde yatan  kendiyle barışık kendini seven cıvıl cıvıl 16 yaşında Sultan'i ziyarete gittik. Sultan doğum gününden bir gün sonra hasta olduğunu öğrenip hastaneye yatırılıyor .

Sultan ile sohbet ettik daha önce oynamadığı jenga oyununu oynadık ,sempatik tavırları ve yüzündeki gulumseyisi her şeye rağmen devam ediyordu. 

Sohbet ederken onun makyaj yapmayı ne kadar sevdiğini anladık . Malesef su an makyaj yapması yasak olduğu için yapmıyor.

Bizden ne dilediğini sorduğumuzda aklına ilk gelenin makyaj seti olduğunu söyledi çünkü  tedavisi bittikten sonra kullanabileceğini belirtti.

Siz de sultanın bu dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz ?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: