BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Ceren - Adnan Menderes TIP FAKÜLTESİ

Adnan Menderes Logo

Detaylar:

Bugün 4 yaşındaki ALL hastası(bir çeşit kan kanseri) Elif Ceren ile tanıştık. Biz servise girdiğimizde hemşireyle birlikte boyama yapan Elif Ceren önce çok çekingendi ama sonradan hızını yetişemedik birlikte boyama yaptık ona kitaplar okuduk. Bizden isteğini sorduğumuzda da gülen-ağlayan bebeklerden istediğini söyledi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Elif Ceren'e hediyesini teslim etmek üzere servise gittiğimizde kısa bir ev ziyareti yapmak üzere annesiyle hazırlanıyorlardı.Üzerinde onun sevinci olan Elif bir de bizim getirdiğimiz oyuncak bebeği görünce çok mutlu oldu :) Bebeğine isim koymakta kararsız kalsa da sonunda Ayşe Fatma'da karar kıldı ve onu yanından hiç ayırmadı. Elif'in dileğini gerçekleştiren ve bir çocuğun daha gülümsemesine sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: