BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Asya - Adnan Menderes TIP FAKÜLTESİ

Adnan Menderes Logo

Detaylar:

Geçen hafta gittiğimiz ziyaretle Elif ile tanıştık. Elif 3 yaşında, lösemi tanısı konulmuş ve halen tedavisinin başında sayılır ve olayın farkında olmasa da tedavinin etkileriyle zaman zaman huzursuz. Biz de ara sıra yanına uğrayarak onu neşelendirmeye çalışıyoruz. Biz odaya girer girmez yüzü gülüyor ve en küçük şeylerden eğlenebiliyor. Elif tedavi için hastaneye ara ara yatıyor ve onun dışındaki zamanlarda evinde. Rahatsızlığı yüzünden çok yorumlamalı ama oynamayı ve gezmeyi seven bir çocuk olduğu için bu pek mümkün değil. Güzel havalarda dışarıda gördüğü akülü arabalardan edinebilirse çok mutlu olur hem koşturarak yorulmaz hem de dışarıda annesinin gözetiminde eğlenceli vakit geçirebilir.

Elif'in bu dileğini gerçekleştirerek onun yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün Elif Asya'ya hediyesini teslim ettik. Arabasını görünce çok mutlu olan Elif'i sevindiren gönüllümüze sonsuz teşekkürler ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: