BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

ÇAĞLA - Adnan Menderes TIP FAKÜLTESİ

Adnan Menderes Logo

Detaylar:

Yağmurlu ve soğuk aralık ayında 15 yaşındaki Çağla ile tanıştık. Çağla DVT (Bir çeşit kan pıhtılaşması) hastalığı nedeniyle hastanede kalıyordu. Çağla biz onu ziyarete gitmeden önce çok sıkılmış hastanede bu yüzden bizim ona ziyarete gitmemize çok sevindi. Çağla ile biraz sohbet ettikten sonra jenga oynamaya başladık. Bu arada sohbet etmeye devam ederken haksızlığa uğramış birini savunmayı çok sevdiğini bu yüzden avukat olmak istediğini öğrendik. Daha sonra Çağla ile eğlencemize tabu ile devam ettik. Odadan çıkarken spora ilgisi olduğunu, bisiklet sürmeyi çok sevdiğini öğrendik ve bizden mor bir bisiklet istedi. Sizde Çağla'nın yüzünü güldürmek istemez misiniz?

Çağla'nın hediyesinin geldiğini öğrenince hemen velisiyle iletişime geçtik. Hastaneye kontrole geldiğinde hediyesini teslim ettik. Hediyesinin geldiğini duyunca daha iyi hissettiğini belirtti.Çok mutlu olduğunu , bizi çok sevdiğini söyledi ve gönüllüsüne teşekkürlerini iletti . 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: